digibio

Muudame bioloogia õppimise huvitavamaks!


Organismide energeetika
Organismide energeetika
Selle teema materjalide toel saad aru, miks me hingame, miks peab sööma, miks on vaja taimi, kuidas energiat saadakse, kuidas kantakse energiat ühest kohast teise ja kuidas talletatakse. Nende teadmiste abil oskad ise täisväärtuslikku elu elada ja saad aidata teisi näiteks energiakriisi või näljahädaga võitlemisel.
Loe lisaks!
Organismide areng
Organismide areng
Selle teema materjalide toel saad aru, kuidas toimub rakkude ja organismide paljunemine ning viljastumine, kuidas vältida soovimatut rasedust ja suguhaigusi, mida peab teadma loote arengust, miks me elu jooksul muutume, kuidas surevad rakud ning miks me vananeme ja sureme. Nende teadmiste abil saad ise elada tervema ja õnnelikumana ning mõistad, kuidas tagada hea elu ka oma lastele.
Loe lisaks!
Inimese regulatsioon
Inimese regulatsioon
Selle teema materjalide toel saad aru, kuidas toimivad närvisüsteem ja hormoonid, millised on meie kaitsemehhanismid, mis tähtsad rollid on verel ning kuidas tagatakse erinevate elundkondade koostöös tasakaal inimese elus (näiteks püsiv temperatuur või kehakaal). Nende teadmiste abil saad hoida oma tervist ja jagada teistele soovitusi tervislike eluviiside järgimiseks.
Loe lisaks!